Published news

Zapisy rozpoczynamy w grudniu

22.11.2017 a30 15:10

Przygotowujemy dla Państwa kolejną edycję imprezy. Na początku grudnia uruchomimy zapisy na 47 Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Memoriał J. Schmeltera. 


Sprawdź wyniki 2017

09.05.2017 a31 13:19

Zapraszamy do sprawdzania wyników z 46 edycji Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w Chełmnie.

Rezultaty z poszczególnych startów znajdziecie tutaj: http://wyniki.b4sport.pl/46-ogolnopolskie-biegi-uliczne/m4.html

 

Aktualności

 

Rekordy MLKS Nadwiślanin Chełmno - kategorie wiekowe

Rekordy kategorie wiekowe

 

 


Rekordy wszechczasów MLKS Nadwiślanin Chełmno

Lista rekordów

 

 


43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera

W Chełmnie odbyły się 43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera. Impreza przebiegała przy pięknej pogodzie i dużym zainteresowaniu uczestników i mieszkańców Chełmna. Na siedmiu dystansach w dwunastu kategoriach wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z których 351 ukończyło biegi. Wyniki poszczególnych biegów opublikowane zostały na zakładce obok. Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują władzom samorządowym miasta, województwa, powiatu oraz służbom porządkowym, medycznym i sponsorom za pomoc w organizacji imprezy. Zapraszamy w przyszłym roku na kolejne biegi, prawdopodobnie w dniu 19.04. 2015 roku (J.W.)


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w przełajach

Nasi zawodnicy z powodzeniem uczestniczyli w zawodach makroregionu pomorskiego w przełajach w Ciechocinku. Największy sukces odniosła Zuzanna Mazurek zdobywając srebrny medal w biegu na 2500 m młodziczek.Cała ekipa zajęła w punktacji drużynowej bardzo dobre 6 miejsce wśród ponad 20 klubów punktujących.Szczegółowe wyniki na stronie PZLA. Zdjęcia i opis JW.